facebook-domain-verification=cevvqox8zzr58jnowt59q37j9xxbkx

   Aš esu Daina. Nuo mažens praleisdavau valandas vartydama šūsnius spausdintų fotografijų. Sustabdytos praeities akimirkos, buvo tarsi mažas stebuklas ant popieriaus lapo. Metams bėgant, aplink viskas keitėsi - požiūris, laikmetis, mados ir technologijos. Ir nors senosios fotografijos išliko nepakitusios, jos įgyjo dar didesnę, neįkainojamą vertę mūsų šeimoje. Dabar tas pačias nuotraukas vartome kartu su savo penkiais vaikais. Su jais, mes toliau kuriame savo šeimos istoriją.

 

   Esu dėkinga likimui, kad fotografijos dėka, šiandien galiu padėti kurti istorijas ir kitiems. Kartu su sutuoktiniu atradę bendrą pomėgį fotografuoti, nusprendėme pasukti šiuo keliu. Po daugelio mokymų ir bandymų, vestuvių fotografija tapo artimiausiu fotografijos žanru. Jame specializuojamės ir kasmet tobulinamės įvairiuose seminaruose, bei mokymuose. Juk vestuvių fotografas turi išmanyti kaip padaryti gerą portretą, reportažą, įamžinti svarbias detales. 


   Vestuvėse siekiame ne tik užfiksuoti įvykius, o kurdami dienos fotoistoriją atskleisti poros unikalumą, perteikti emociją, nuotaiką. Ne mažiau svarbu, kad tai atrodytų gražiai ir estetiškai. Todėl dar iki vestuvių bendraujame su būsimais jaunavedžiais, atsižvelgiant į jų pomėgius ir vestuvių stilistiką padedame išsirinkti vietas fotosesijai. 

   Anot vieno žymiausių visų laikų fotografo Anselio Adamso "nėra jokių taisyklių geroms nuotraukoms, yra tik geros nuotraukos". Mums tai nuotraukos, kurios pažadina jausmus, nepavaldžios laikui ir besikeičiančioms madoms. Tai moderni klasika, elegancija ir ilgaamžiškumas vestuvių albume.  

Sveiki!

COPYRIGHT 2012 - 2021 DAINA DI PHOTOGRAPHY |  WEDDINGS |  INFO@DAINADIPHOTOGRAPHY.COM

Copyrights