facebook-domain-verification=cevvqox8zzr58jnowt59q37j9xxbkx
top of page
DSC_5360.jpg

   Aš esu Daina. Nuo mažens praleisdavau valandas vartydama šūsnius spausdintų fotografijų. Juk sustabdytos praeities akimirkos, tarsi mažas stebuklas ant popieriaus lapo. Metams bėgant, aplink viskas keitėsi - požiūris, mados, technologijos. O fotografijos išliko nepakitusios, tačiau jos įgyjo dar didesnę, neįkainojamą vertę mūsų šeimoje. Dabar albumus vartome kartu su savo vaikais. Su jais, mes toliau kuriame savo šeimos istoriją.

 

   Esu dėkinga likimui, kad fotografijos dėka, galiu padėti kurti istorijas ir kitiems. Su sutuoktiniu atradę bendrą pomėgį fotografuoti, nusprendėme pasukti šiuo keliu. Pabaigus mokslus ir įvairius profesinius kursus, vestuvių fotografija mums tapo artimiausiu fotografijos žanru. Jame specializuojamės ir kasmet tobulinamės įvairiuose seminaruose, bei mokymuose. 


   Vestuvėse siekiame ne tik užfiksuoti įvykius, o kurdami dienos fotoistoriją atskleisti poros unikalumą, perteikti emociją, nuotaiką. Pačios mieliausios nuotraukos, tai netikėtai pagauta akimirka, mamos žvilgnis, tėčio nubraukta ašara... Ne mažiau svarbu, kad nuotraukos atrodytų gražiai ir estetiškai. Todėl dar iki vestuvių bendraujame su būsimais jaunavedžiais. Atsižvelgiant į jų pomėgius ir vestuvių stilistiką padedame išsirinkti vietas fotosesijai. 

   Anot vieno žymiausių visų laikų fotografo Anselio Adamso "nėra jokių taisyklių geroms nuotraukoms, yra tik geros nuotraukos". Mums tai nuotraukos, kurios pažadina jausmus, nepavaldžios laikui ir besikeičiančioms madoms. Tai moderni klasika, elegancija ir ilgaamžiškumas jūsų vestuvių albume.  

Sveiki!

bottom of page