facebook-domain-verification=cevvqox8zzr58jnowt59q37j9xxbkx
top of page

ATSILIEPIMAI

Dar kartą labai didelis AČIŪ Jums už jusu darbą ir atsidavimą fotografijai. Nuotraukos nuostabios, spindi šiluma ir emocijomis. Esame be galo jomis patenkinti. :) Didžiausios sėkmės darbuose! 

~Irena ir Tomas

Meninė vestuvių fotografija
Vestuvių fotosesija
Vestuvių fotosesija prie jūros
Vestuvių fotosesija Palangoje
Destination wedding photographer

Norim dar kartą pasakyti didžiulį AČIŪ - jos nuostabios. Žiūrint sugrįžome atgal i šventę ir vėl pajutome tą malonų virpėjimą krutinėj. Išpildėte ir pateisinot mūsų  lukesčius su kaupu. Esame laimingi, kad savo šventes  akimirkų sustabdymui pasirinkome Jus! Ačiū

~Rita ir Boris

Ačiū už nuotraukas, jos pasakiškos. Tiek jų daug, visos skirtingos, emocijų gausa. Nuostabūs prisiminimai, puiki nuotaika, žinoma ir Jūsų kompanija. Jūsų dėka ši musu pasaka išliks ilgam.

~ Agnė ir Donatas

Vestuvės
Vestuviniai žiedai
Vestuvinis šokis
Vestuvių fotosesija
DSC_4694.jpg
DSC_6169.jpg

Nuotraukos tikrai yra NUOSTABIOS! Tiek daug gražių akimirkų ir emocijų pagauta. Kiekviena nuotrauka atrodo slepia kažkokį pokalbį ar nuotaiką ir galime tik spėlioti ką tuo metu veikėme ar žiūrėdami prifantazavome juokelius su artimais draugais, bet taip smagu į viską žiūrėti sudėta kadrais. Tiek daug gražių nuotraukų, tiek iš mūsų fotosesijos tiek užfiksuotų akimirkų. Vienas kitam su Gintaru antrinome kad ir ši ir ši ir ši nuotrauka graži. Labai džiaugėmės, kad jūs įamžinote mūsų meilės dieną. Geriausi atsiliepimai už jūsų profesionalų darbą. 

~ Brigita ir Gintaras

Sveiki, noriu pranešti, kad gavom nuotraukas! Jau ne kartą sakiau, bet dar kartą pasikartosim, kad esam be proto laimingi tiek darbu su jumis, tiek ir galutiniu rezultatu. Ateityje esant reikalui būtinai kreipsimės į Jus ir kitiems rekomenduosim ;)

~Kristina ir Viktoras

vestuves-155.jpg
vestuves-171.jpg
Vestuvių fotosesija Palangoje
Vestuvių fotosesija Palangoje
Vestuvių fotosesija Palangoje

Daina ir Juliau, nuosirdus A-Č-I-Ū uz jusu atsidavima ir kiekviena zingsni "prabegta" kartu Paryziaus gatvelese ! Esate kurybinga ir nuosirdi pora, puikus savo srities profesionalai !! 

MERCI

~ Eva ir Eric

Vis dar niekaip neatsižiūrim į nuotraukas. Nežinau kiek čia dar kartų jas žiūrėsim :)) Ačiū jums dar kartą, kad įamžinot mūsų šventę. Nuotraukos nuostabios!

~ Jurgita ir Gediminas

Vestuvės
Vestuviniai žiedai
Vestuvinis šokis
Vestuvių fotosesija
vestuves-261.jpg
Vestuvių fotosesija Palangoje

Labas rytas,  nuotraukų įpakavimas ir pateikimas yra kažkas wow. Taip subtiliai, apgalvota ir gražu :) Labai malonus jausmas apima atrišant kaspinėlius ir ištraukiant atspausdintas nuotraukas, kurios yra tiesiog fantastiškos! :) Nuotraukos tikrai atguls į albumus ir į rėmelius, kad kiekvieną kart galėtume jomis pasidžiaugti. :)

Viską išpildėte "su kaupu" ir sukūrėte tokią žiemos pasaką, apie kokią ir svajojome. :) Visos nuotraukos yra nuostabios ir tikrai džiaugiamės, kad savo šventei pasirinkome būtent Jus! Esate labai šilti ir savo darbą mylintys žmonės, o tai ir atsispindi gautame rezultate. :) Kuo nuoširdžiausi linkėjimai Jums! Sėkmės tolimesniuose darbuose!

~ Giedrė ir Martynas

Gavome siuntinuką su nuotraukomis! Milijoną kartą ačiū už tokį gražų, jaukų, šiltą mūsų gražiausios dienos įamžinimą! 

Visos jos tiesiog TOBULOS!

Dar kartą dėkoju Jums ir linkiu daug įkvėpimo  darbuose toliau! Ačiū! :) Eglė ir Tomas 

Vestuves-155.jpg
Vestuves-39.jpg
Vestuves-9.jpg
Vestuves-4.jpg
Vestuves-8.jpg

Sveiki, Daina, jau pasiėmėme siuntinuką :) Be galo nudžiugino gražus pateikimas, įpakavimas! Taip pat ačiū už atspausdintas nuotraukas. Esame patenkinti ir ruošiamės neužilgo visa tai rodyti savo šeimos nariams :) Nuoširdžiai dėkojame, kad prisidėjote prie mūsų svarbios šventės įamžinimo. Su jumis buvo jauku, paprasta ir gera :) Linkime toliau džiuginti kitus jaunuosius! Darote prasmingą darbą - juk visi labiausiai po vestuvių ir laukia nuotraukų :) Tad gerų ir sėkmingų jums darbų! Greta ir Algirdas

Sveiki, Labai mielas pateikimas ir tikrai daug gražių kadrų:) Smagu, kad pridėjote dar ir keletą atspausdintų (kaip ir knygą skaityti, taip ir nuotraukas žiūrėti dar maloniau laikant rankose :)). Džiaugiamės, kad pasirinkome jus, įamžinti mūsų dieną. Ačiū :)  

Audrius ir Monika 

Vestuves-213.jpg
Vestuves-207.jpg
Vestuves-193.jpg
Vestuves-195.jpg
bottom of page