facebook-domain-verification=cevvqox8zzr58jnowt59q37j9xxbkx
top of page

Dažniausiai užduodami klausimai

FOTOSESIJA

         Kaip pasiruošti vestuvių fotosesijai? Jokio ypatingo pasiruošimo nereikia, tiesiog būkite savimi, svarbiausia gera nuotaika ir nusiteikimas. Mes padarysime viską, kad fotosesija neprailgtų ir praeitų sklandžiai. Mažos smulkmenos apie kurias verta pagalvoti – jeigu yra tikimybė, kad lis rekomenduojame turėti skaidrų arba vienspalvį skėtį. Nuotakai pravartu (bet nebūtina) turėti šias kosmetikos priemones – lūpdažis, biri pudra, odos blizgesį sugeriančios servetėlės. Karštą vasaros dieną nepamirškite vandens.

        Ar padedate išsirinkti fotosesijos vietą? Taip, mes mielai patarsime ir atsižvelgiant į šventės stilistiką ir jūsų norus pasiūlysime vietas fotosesijai.

        Kiek laiko turėtume skirti fotosesijai? Kiek laiko galime skirti fotosesijai deriname individualiai. Tačiau dažniausiai rekomenduojame dienotvarkėje numatyti bent 1 - 2 valandas jaunavedžių fotosesijai.

        Kokios trukmės fotografavimą rinktis? Per ilgametę fotografavimo patirtį, suformavome tris vestuvių fotosesijų paketus. Pirmasis – 5 val. skirtas mažesnėms vestuvėms ir tiems, kas nori profesionaliai įamžinti reikšmingiausias dienos akimirkas. Populiariausias ir optimaliausias yra antrasis - 8 val. paketas. Jį pasirinkus įamžinsime pasiruošimą, ceremoniją, jaunavedžių fotosesiją, bei svečių sveikinimus. O jeigu norite ir vakarinės dalies įamžinimo – siūlome ir 12 val. trukmės fotografavimą. Jeigu nežinote, kuris paketas jums būtų tinkamiausias, susisiekite ir mes mielai patarsime.

UŽSAKYMAS

         Kaip rezervuoti šventės datą? Jeigu data mūsų kalendoriuje laisva, ją galima rezervuoti pasirašant sutartį ir sumokant užstatą. Užstato dydis priklauso  nuo pasirinkto paketo vertės.

        Kokiame mieste fotografuojate? Vestuves fotografuojame visoje Lietuvoje ir užsienyje.

        Nuo ko priklauso vestuvių fotografavimo kaina? Vestuvių fotografavimo kaina priklauso nuo pasirinkto paslaugų paketo, bei fotografavimo trukmės. Ne sezono metu, paketų pasiūlymai gali būti derinami individualiai. Susisiekite, stengsimės pateikti tinkamiausią pasiūlymą jūsų šventei.

        Mes gyvename užsienyje, kaip užsakyti paslaugas nuotoliniu būdu? Porų gyvenančių užsienyje vestuvių fotografuojame tikrai nemažai. Užsakymas vyksta įprastai - jeigu data laisva, viską aptariame elektroniniu paštu ar telefonu ir pasirašome sutartį. Beje, laisvai bendraujame anglų, rusų, bei lietuvių kalbomis.

        Per kiek laiko paruošiate nuotraukas? Kiek nuotraukų gausime? Kokybiškai paruošti nuotraukas užtrunka. Todėl užsakymo paruošimo terminas yra 12 savaičių nuo šventės datos. Žinome, kad tikrai smalsu pamatyti nuotraukas kuo greičiau, todėl jau kelios dienos po vestuvių atsiunčiame keletą suredaguotų fotografijų. Galutinis nuotraukų kiekis priklausys nuo pasirinkto fotografavimo paketo.

       Ar darote fotoalbumus? Taip, galime sumaketuoti ir atspausdinti profesionalų, ilgaamžį fotoalbumą atitinkantį jūsų poreikius. Kartais reikia laiko, kad po vestuvių emocijos nusistovėtų, o nuotraukos su laiku įgyja dar didesnę emocinę vertę. Todėl albumą galite užsakyti bet kuriuo metu, pavyzdžiui pirmosioms savo vestuvių metinėms. Įsigyjant daugiau nei vieną albumą, taikomos nuolaidos.

APIE MUS

        Koks jūsų fotografavimo stilius? Savo fotografavimo stilių priskirčiau prie meninės, šiuolaikinės klasikos žanro. Siekiamybė yra tokia, kad nuotraukos būtų nepavaldžios laikui ir besikeičiančioms madoms. Fotografuojant vestuves, stengiuosi, kad fotografijos būtų kuo įvairesnės, nestokotų „pagautų“ akimirkų. Bet tuo pačiu, kad turėtumėte ir gražių, švarių kadrų, kuriuos drąsiai galėtumėte rėmintis. Taip pat, nepamirštu įamžinti ir jūsų artimųjų. Žinau, kad jų nuotraukos yra svarbios ir brangios, todėl jeigu jūsų vestuvėse dalyvavo babytė, jos nuotrauka būtinai bus.

        Kur mokėtės fotografijos, kiek laiko fotografuojate? Fotografijos subtilumų mokomės visą laiką. Žinoma, esu įgijus profesinį fotografo išsilavinimą. Taip pat, kartu su sutuoktiniu esame baigę daugelį profesinių kursų, susijusių su vestuvių ir portretine fotografija. Nors šios žinios yra neabejojamai būtinos, daugiausia išmokome per ilgametę darbo patirtį. Pirmąsias vestuves nufotografavome 2012 m. Nuo to laiko esame nufotografavę gausybę vestuvių ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

        Kodėl turėtume rinktis jus iš gausybės fotografų? Aš tikiu, kad kiekvienas fotografas randa savo klientą, kaip ir klientas atranda savo fotografą. Manau tai reikia tiesiog pajausti širdimi. Rinkitės mūsų dueto fotografavimo paslaugas, jeigu jaučiate, kad nuotraukų stilius jums artimas. Jeigu norite, kad vestuvių dieną, šalia būtų nuoširdūs ir profesionalūs žmonės. Fotografai, kurie padarys viską kas jų galioje, kad ši diena būtų įamžinta kuo gražiau, iki menkiausios smulkmenos.

Neradote atsakymo į savo klausimą? Rašykite, teiraukitės, visada mielai patarsiu ir atsakysiu į rūpimus klausimus.

Susisiekti 

bottom of page